Skip to content Skip to footer

Albayrak site

1952 yılında merhum Hacı Ahmet Albayrak’ın ufku ve vizyonuyla kurulan şirketimiz, geçmişten geleceğe taşıdığı prensipleriyle, bugün 20’den fazla sektörde 80’e yakın şirketiyle faaliyet göstermektedir.

Albayrak Grubu; yönetim kurulunun, üst düzey yöneticilerinin, tüm ekiplerin ve yediden yetmişe bu ailenin bir parçası olan herkesin iletişim birliğini ve merhametli yaklaşımını geçmişte olduğu gibi bugün de koruyarak yolculuğuna devam etmektedir. Başarı ivmesinin yükselişinde bilgi, birikim, özveri ve çalışkanlığın yanı sıra insanı insan yapan değerlerin de ön planda tutulması gerektiği şirketin tamamı tarafından gönüllülükle benimsenmiştir. Bu nedenle, yardımlaşma ve dayanışma ruhu ekiplerimizin ortak özelliklerinden biridir.

Ülkemizin dört bir yanında ekonomimize katkı sağlamak için çalışan çalışma arkadaşlarımız, yardımlaşma ve dayanışma faaliyetlerimizin yaygınlaşması, sosyal sorumluluk projelerimizin genişletilmesi, kardeşlik olgusunun güçlendirilmesi ve ihtiyaç sahiplerine daha fazla ulaşabilmek adına Albayrak Gönüllüleri olarak bir araya getirdi. Hem ayni hem nakdi yardımlarla desteklerini esirgemeyen Albayrak Gönüllüleri, iftihar edeceğimiz bir dayanışma ruhu ortaya koydu.

Albayrak Gönüllüleri hızlı bir şekilde organize olarak deprem bölgesinin hayati ihtiyaçlarının başında gelen kan bağışı ve arama kurtarma faaliyetlerine destek oldular. Bu kapsamda 83 gönüllü ve operatör çalışma arkadaşımız arama kurtarma faaliyeti yürütürken diğer gönüllülerimiz Kızılay Kan Bağış Noktaları vesilesiyle yaralılara kan bağışında bulunmayı ihmal etmediler.

Deprem bölgesinde zor bir psikoloji altında travmatize olan minikleri görevlerinin en önemlisi olarak değerlendiren gönüllülerimiz, Yeşilay ve TÜMOSAN iş birliğinde yola çıkan “Benim Kulübüm Yeşilay Tırı” projesiyle 220 faaliyet kapsamında 1457 çocuğa psikososyal destek sağlanmasını sağladılar.

Grubumuzun Hatay ve Gaziantep’te kurduğu konteyner kent için de gönüllü olan Albayrak’lılar topladıkları bağışlarla 27 adet konteyneri satın alarak kent kurulumuna destek oldular.

Albayrak Grubu olarak, tüm imkânlarımızı gönüllülerimizin geliştirdiği projeler için seferber edip, faaliyetlerimizin daha fazla insana dokunması için çalışmaya devam ediyoruz.  

Albayrak Yardım © 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Albayrak Yardım © 2023. Tüm Hakları Saklıdır.